بهترین مشاور کنکور ریاضی در آکادمی سیمیا

معرفی و بررسی مشاوران تخصصی در رشته ریاضی و کنکور ریاضی

محتوای جدول

اگر قصد شرکت در کنکور ریاضی ۱۴۰۳ را دارید باید بدانید که آزمون سراسری، کمی با قبل متفاوت شده و این به خاطر تغییرات اخیر در کنکور است و پیش بردن اهداف و دروس با سبک قدیمی مشاوره امکان پذیر نیست.

از این جهت بهتر است که برای شرکت در کنکور سراسری از بهترین مشاور کنکور ریاضی که تجربیات بیشتری دارند بهره بگیرید. مشاوره کنکور ریاضی یکی از مشاوره های تخصصی در کنکور است، اگر هدف جدی برای کنکور سال ۱۴۰۳ دارید، حتما از بهترین مشاور کنکور ریاضی کمک بگیرید.

بهترین مشاور کنکور ریاضی:

هدف از انتخاب بهترین مشاور کنکور ریاضی، این است که به کمک آن بدانید که از چه منابعی برای خواندن دروس و تست زنی و همچنین از چه روش مطالعه ای استفاده کنید که بهترین نتیجه را با توجه به توانایی های خود بگیرید. همچنین مشاور به شما کمک می‌کند زمان خود را مدیریت کنید و در انتخاب آزمون های آزمایشی نیز شما را راهنمایی می‌کند.

بیشتر بدانید : دروس تخصصی کنکور انسانی

خدمات مشاوره کنکور ریاضی :

خدمات مشاوره کنکور ریاضی

قبل از انتخاب بهترین مشاور کنکور ریاضی لازم است خدماتی که مشاور به ما ارائه می‌دهد و انتظاراتی که از یک مشاور داریم را به خوبی بشناسیم.

بیشتر بدانید : پیش‌بینی سوالات کنکور

۱٫ برنامه ریزی تحصیلی

برای موفق شدن در کنکور ریاضی لازم است که برنامه ریزی کاملی از پایه‌ی دهم شکل بگیرد، چرا که دروس رشته‌ی ریاضی به صورتی نیستند که در بازه‌ی زمانی کوتاه و به یکباره بتوان به آنها مسلط شد.

تسلط بر درس های این رشته نیازمند زمان و تمرین و تکرار مداوم و پیوسته است و به همین دلیل بهترین مشاوره تحصیلی کنکور ریاضی برای داوطلبان برنامه ای بلند مدت در نظر گرفته و از پایه دهم آنها را برای حضور در کنکور سراسری آماده می‌کند.

این به این معنا نیست که دانش آموز از پایه‌ی دهم در شرایطی مشابه کنکور درس بخواند، بلکه فقط بهتر است یادگیری خود را کامل کند و مفاهیم را به طور کامل فرا گیرد.

سپس در پایه‌ی دوازدهم، با کمک مشاور خود، نحوه‌ی مطالعه‌ی دروس تغییر کرده و کنکوری خواندن را شروع می‌کنید. در پایه‌ی دوازدهم و قبل از کنکور سراسری نقش مشاور برای رشته‌ی ریاضی بسیار پررنگ و تاثیر گذار می‌شود. درس خواندن برای کنکور در تمامی رشته ها به خصوص رشته‌ی ریاضی نیازمند تداوم است.

برخی داوطلبان از روی ناآگاهی در ابتدا به سرعت و شدت زیاد شروع به مطالعه می‌کنند اما پس از مدتی کوتاه و در زمانی حساس متوقف شده و احساس خستگی میکنند، مشاور به داوطلبان این کمک را می‌کند که تداوم و تعادل را در مطالعه‌ی خود رعایت کنند و بدون توقف و احساس خستگی مطالب را به طور کامل فرا بگیرد.

۲٫ راهنمایی در انتخاب کنکور های آزمایشی

شما قبل از کنکور باید اطلاعات کافی درباره‌ی تعداد و نحوه‌ی بودجه بندی سوالات داشته باشید. بهترین مشاوره تحصیلی کنکور ریاضی به شما در انتخاب آزمون های آزمایشی کمک می‌کند و در نظر دارد که این آزمون ها در زمان درست و مطابق با برنامه‌ی مطالعه‌ی شما باشد. همچنین در ان آزمون ها باید از سوالات کاملا استاندارد و مشابه کنکور استفاده شود که تشخیص این مسئله به عهده‌ی مشاور می‌باشد.

۳٫ بودجه بندی و اولویت دروس

لازم است که مشاور به تناسب ضرایب دروس در رشته‌ی ریاضی، نسبت به اولویت بندی و بودجه بندی آنها اقدام کند. مشاور باید با توجه به توانایی های شما، زمان بیشتری را برای دروس با ضرایب بالاتر اختصاص دهد.

۴٫ توانایی تحلیل شخصیت و ارائه بهترین پیشنهادات

در دنیا افراد با تیپ های شخصیتی متفاوت و علایق و سلایق گوناگون وجود دارند که هرکدام در یک رشته و مهارت موفق هستند. بهترین مشاور کنکور ریاضی باید توانایی تحلیل شخصیت افراد و ارائه‌ی مناسب ترین راهکار ها برای هر تیپ شخصیتی داشته باشد تا بهترین نتیجه برای فرد مشاوره گیرنده حاصل شود.

۵٫ آموزش تست زنی برای کنکور

مشاور رشته‌ی ریاضی وظیفه دارد به شما یاد بدهد که چطور حرفه‌ای تست بزنید و درس بخوانید. تست زدن صرفا حل کردن سوال نیست بلکه غلبه بر استرس در زمان آزمون، توازن بین تستی و تشریحی خواندن و چگونه به خاطر سپردن نکات نیز از موارد مهمی هستند که دانستن و رعایت کردن آنها به پیشرفت شما کمک زیادی می‌کند.

۶٫ مشاوره تلفنی و ارتباط مداوم

در مشاوره های تلفنی به علت تحلیل روند پیشرفت دانش آموز، رتبه و تراز وی نیز بهبود پیدا می‌کند و همچنین این مکالمات انگیزشی تاثیرات مثبت و خوبی بر روی انگیزه‌ی دانش آموزان دارد. از طرفی مشاوره تلفنی در وقت و هزینه‌ی هر دو طرف صرفه جویی به عمل می‌آورد.

بیشتر بدانید : مشاوره ی رایگان کنکور تجربی

ویژگی های برنامه ریزی اصولی برای کنکور ریاضی :

ویژگی های برنامه ریزی اصولی برای کنکور ریاضی

۱) برنامه ریزی های داوطلب باید مطابق با توانایی های جسمی، روحی و ذهنی او باشد، مسلم است که این توانایی ها در همه یکسان نیست.

۲) برنامه ریزی درسی و مطالعاتی باید واقع بینانه و قابل اجرا باشد. ممکن است دانش آموزی در روز توانایی ۱۰ ساعت مطالعه را داشته باشد در صورتی که دانش آموز دیگر تنها بتواند ۷ ساعت درس بخواند.

۳) برنامه ریزی باید با توجه به هدف پیش برود. داوطلبی که رشته های مهندسی دانشگاه های دولتی سطح بالا را می‌خواهد باید به همان اندازه تلاش خود را بیشتر و برنامه‌ی خود را تنظیم کند.

۴) برنامه ریزی باید قابلیت ارزیابی داشته باشد و شما بتوانید پس از مدتی با توجه به برنامه‌ی خود، نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنید.

۵) برنامه ریزی باید قابلیت انعطاف داشته باشد. ممکن است در طول دوره‌ی مطالعه‌ی شما و یا در طول روز اتفاقات خارج از برنامه و غیر منتظره‌ای رخ دهد و بهتر است شما برای این اتفاقات خود را از قبل آماده کرده باشید.

بیشتر بدانید: تحصیل در رشته پزشکی خارج از کشور

سخن پایانی

کنکور، آزمونی‌ست که تنها با تلاش و پشتکار می‌توان از آن سربلند بیرون آمد، اما عوامل دیگری نیز در این موفقیت دخیل هستند و می‌توانند شما را با انگیزه و سرعت بیشتری به این پیروزی برسانند. همانطور که در این مقاله صحبت کردیم بهترین مشاور کنکور ریاضی، نقش مهم و حائز اهمیتی در پیشرفت دانش آموزان دارد.

همه‌ی ما بار اولی‌ست که قدم در این راه می‌گذاریم و بهتر است از افرادی که تجربیات بیشتری را با خود به دوش می‌کشند کمک بگیریم. با انتخاب درست مشاور خود و بهره‌مندی از دانش وی، می‌توانید از غول بزرگ کنکور سربلند خارج شوید.

 

بهترین مشاور کنکور ریاضی

در کلاس‌های آکادمی سیمیا که توسط نخبگان علمی و دانشگاهی برگزار می‌شود، با استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا ضمن یادگیری مفاهیم پایه و اصولی دروس تخصصی بتوانند به نمونه سوالات کنکور به درستی پاسخ دهند.

پس اگر به دنبال رسیدن به رتبه‌های برتر کنکور سراسری و رشته‌های برتر دانشگاهی هستید، حتما برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از بهترین منابع کنکور تجربی با کارشناسان آکادمی سیمیا در تماس باشید.

با توجه به این ویژگی‌ها، آکادمی سیمیا به عنوان بهترین برگزارکننده کلاس کنکور تجربی در ایران شناخته می‌شود. این آکادمی با تمرکز بر کیفیت آموزش و ارائه منابع کامل و متناسب با نیاز دانش‌آموزان، به آنها کمک می‌کند تا به بهترین شکل ممکن برای کنکور آماده شوند. برای دریافت مشاوره رایگان و بهترین ایده ها با کارشناسان آکادمی سیمیا در تماس باشید.

 

با آکادمی سیمیا آشنا شوید

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط