منابع کنکور انسانی در آکادمی سیمیا

منابع کنکور انسانی: کتاب‌ها، منابع آموزشی و سایت‌های مفید

محتوای جدول

اکادمی سیمیا با ارائه منابع آموزشی و کتب مرجع برتر در حوزه کنکور انسانی، با مشاوره رایگان شما را در آمادگی برای آزمون انسانی بهترین پشتیبانی را می‌کند. با انتخاب منابع مناسب و استفاده از مطالب به‌روز و کامل، شما می‌توانید بهترین نتیجه را در آزمون کنکور انسانی به دست آورید.

کنکور سراسری جزو سرنوشت‌سازترین بخش زندگی هر فردی محسوب می‌شود. در این بین عوامل زیادی وجود دارند که با توجه به آن‌ها، تاثیر بسزایی در روند موفقیت هر فرد را شاهد خواهیم بود. یکی از رشته‌های محبوب و پرطرفدار، رشته انسانی می‌باشد که داوطلبان زیادی به جهت قبولی در کنکور به این رشته رجوع می‌کنند.
با این حال چه کسانی می‌توانند موفقیت مورد نظر خود را در این رشته کسب کنند؟ یکی از گام‌های مهم انتخاب درست منابع کنکور انسانی است. با توجه به اینکه امروزه کنکور به یکی از بازارهای سودجویان تبدیل شده انتخاب منابع صحیح یکی از دغدغه‌های داوطلبان کنکور می‌باشد. در این مطلب قصد داریم تا به معرفی کتاب‌ها، منابع آموزشی و سایت‌های مفید به جهت کنکور انسانی بپردازیم.

معرفی کتاب‌های سودمند کنکوری و ویژگی‌های آن‌ها :

از بین منابع کنکور انسانی، کتاب یکی از موارد مهم به شمار می‌آید. در نتیجه کتاب‌های بسیاری در این زمینه وجود دارند که هر یک متناسب با نیاز هر فرد تعبیه شده‌است. با این حال کتاب کنکوری چه ویژگی‌های باید داشته‌باشد؟
از مزایای آن می‌توان به کامل بودن، آموزش ساده، عدم تکنیک محوری، آموزش موضوعی، تست‌های استاندارد، آموزش تستی و تشریحی اشاره کرد. از طرفی به این نکته نیز توجه کنید که هر رشته‌ای از شماری بسیاری درس تشکیل شده که نمی‌توان از یک منبع برای همه دروس استفاده کرد. از کتاب‌های سودمند کنکوری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.
کتاب تست ریاضی جامع خیلی سبز :
درس ریاضی یکی از منابع کنکور انسانی به شمار می‌آید. کسانی که در این درس مهارت دارند به راحتی می‌توانند از پس کنکور انسانی بر بیایند. برای کسانی که دنبال آموزش جامع هستند، کتاب تست ریاضی جامع خیلی سبز به آن‌ها پیشنهاد می‌شود. چرا که علاوه بر توضیح کامل و دقیق تمام مسائل، از پیچیده سازی و گمراه کردن دانش آموز دوری کرده و در نهایت سادگی مباحث هر سه پایه را برای دانش آموزان توصیف می‌کند.
کتاب میکرو طلایی گاج عربی :
عربی از مهم‌ترین منابع کنکور انسانی محسوب می‌شود. این درس پس از تغییر نظام آموزشی بسیاری از محتویات آن حذف شد. با توجه به این نکته و ضریب این درس افراد می‌توانند به راحتی از این درس درصد مناسبی کسب کنند. با این حال یکی از شروط موفقیت در درس عربی انتخاب کتاب کنکوری مناسب است. توصیه ما به شما کتاب عربی میکرو طلایی گاج می‌باشد. چرا که به تمام جزئیات پرداخته و به طور کلی عملکرد خوب و مناسبی دارد.

سایت‌های مفید، ضروری‌ترین منابع کنکور انسانی

سایت‌های مفید، ضروری‌ترین منابع کنکور انسانی 
امروزه با پیشرفت تکنولوژی، سایت‌های بسیاری به جهت خدمات آموزشی کنکوری برای داوطلبان وجود دارند. بدین جهت از سایت‌ها نیز می‌توان به عنوان یکی از منابع کنکور انسانی یاد کرد.
این سایت‌ها شما را با روش‌های نوین آموزش مجازی آشنا می‌کنند و ضمن آن می‌توانند به عنوان مرجعی برای آموزش قرار بگیرند. این نوع آموزش‌ها باید ویژگی‌هایی نظیر قیمت مناسب برای مطالب‌ خود، مفید بودن نکات، ارائه نکات تستی و آموزش جامع را در برداشته‌باشند. از سایت‌های مفید برای کنکور به شرح زیر هستند.

سایت آکادمی سیمیا :

آکادمی سیمیا یکی از جامع‌ترین منابع کنکور انسانی است. این مجموعه با تیم پرتلاش و با تجربه همواره در راستای کنکور بسیار خوش درخشیده و حاصل آن داوطلبان موفقی است که به این مجموعه رجوع می‌کنند.
یکی از ویژگی‌های بارز این مرکز، تمرکز بر روی مشاوره‌هایی است که ارائه می‌دهد. چرا که مشاوره نامطلوب باعث ایجاد صدمات جبران ناپذیری بر روی داوطلب می‌شود. به همین دلیل توصیه بیشتر افراد انتخاب این آکادمی برای موفقیت در کنکور است.
سایت کنکوری ایران تحصیل :
در صورتی که نیاز به مشاور تحصیلی در حوزه کنکور دارید، می‌توانید سایت کنکوری ایران تحصیل را انتخاب نمایید. ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تخصصی دارای مجوز فعالیت در زمینه تحصیلی می‌باشد و خدمات خود را به صورت تلفنی و حضوری ارائه می‌دهد. این گروه با تجربه در سرویس مشاوره تحصیلی خود تمام نیازهای قشر محصل جامعه را در نظر می‌گیرند. به علاوه این سایت هیچ وابستگی به ارگان‌های دیگر ندارد.

منابع کنکور انسانی به غیر از سایت و کتاب چه منابع دیگری نیز هستند؟

منابع کنکور انسانی به غیر از سایت و کتاب چه منابع دیگری نیز هستند؟

حال سوالی که برای هر داوطلبی رخ دهد این است که منابع کنکور انسانی به غیر از سایت و کتاب چه منابع دیگری نیز هستند؟ یکی دیگر از منابع کنکور انسانی استفاده از سی دی‌های آموزشی می‌باشد.
این سی دی‌ها ابتدا توضیح جامعی از هر درس را ارائه داده و سپس در حین تدریس تست‌هایی را با نکات مهم تستی به داوطلبان آموزش می‌دهند. توجه داشته‌باشید که این نکاتی که مدرس یادآور می‌شود برای تمامی تست‌ها قابل استفاده است. البته کسانی که نمی‌توانند با این روش یادگیری ارتباط برقرار کنند، کلاس‌های حضوری و یا همایش‌هایی در نظر گرفته می‌شود.
مورد بعدی استفاده از مراکزی است که آزمون‌هایی در قالبی شبیه به کنکور در بازه زمانی مشخص انجام می‌دهند. از این نوع آزمون‌ها می‌توان به مراکزی همچون قلم چی، گزینه دو و گاج اشاره نمود. به علاوه این مراکز در کنار آزمون، مشاوره‌هایی نیز برای فرد در نظر می‌گیرند که میزان موفقیت در آزمون برای آن‌ها سنجیده می‌شود.

نکات استفاده از منابع کنکور انسانی :

نکات استفاده از منابع کنکور انسانی

با توجه به توضیحات داده شده، سبک‌های منابع کنکور انسانی با یکدیگر متفاوت هستند. از طرفی هر چه قدر تست بیشتری حل کنید، در کنکور مسلط‌تر خواهید بود. به همین جهت نیاز است تا یک منبع کاملی انتخاب کنید و بارها آن را مرور و تست‌های آن را حل نمایید.
در واقع استفاده از چندین منبع متفاوت برای کنکور یک اشتباه رایج در بین داوطلبان است. چرا که برخی از افراد وسواس مطالعاتی دارند و استرس بسیاری از جهت یادگیری دروس برای آن‌ها به وجود می‌آید.
سخن آخر 
در این مقاله در سایت آکادمی سیمیا به منابع کنکور انسانی پرداختیم. بدین ترتیب کنکور سراسری سنجشی برای ورود افراد خبره در زمینه‌های مختلفی کشوری محسوب می‌شود. کسانی در این رقابت همواره موفق هستند که از هوش مطالعاتی و روش‌های کنکوری بهره‌مند باشند.
منابع کنکور انسانی در آکادمی سیمیا
برای قبولی در رشته انسانی نیاز است تا قدرت حفظیات خود را تقویت و بهترین شیوه مرور انتقال مفاهیم را یاد بگیریم. در ضمن منابع بسیاری برای یادگیری عمیق‌تر وجود دارند که تعداد کمی از آن‌ها را به جهت آشنایی شما بیان کردیم.

در کلاس‌های  آکادمی سیمیا، دانش‌آموزان با یادگیری مفاهیم پایه و اصولی ، آمادگی لازم برای شرکت در کنکور انسانی را کسب می‌کنند. با استفاده از متدهای آموزشی مدرن و نوین، این آموزشگاه به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا درک عمیقی از مفاهیم  پایه داشته باشند و برای موفقیت در کنکور انسانی آماده شوند.

با توجه به این ویژگی‌ها، آکادمی سیمیا به عنوان بهترین برگزارکننده کلاس کنکور انسانی شناخته می‌شود. این آکادمی با تمرکز بر کیفیت آموزش و ارائه منابع کامل و متناسب با نیاز دانش‌آموزان، به آنها کمک می‌کند تا به بهترین شکل ممکن برای کنکور آماده شوند. برای دریافت مشاوره رایگان و بهترین ایده ها با کارشناسان آکادمی سیمیا در تماس باشید.

با آکادمی سیمیا آشنا شوید

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط