دانلود سوالات شیمی کنکور 10 سال اخیر در اکادمی سیمیا

لینک‌ها و منابع جهت دانلود سوالات شیمی کنکور 10 سال اخیر

محتوای جدول

در این مقاله می‌خواهیم منابع دانلود سوالات شیمی کنکور 10 سال اخیر به تفکیک فصل را به داوطلبان کنکور معرفی کنیم. اگر یک داوطلب کنکور هستید و نمیدانید در دوران جمع‌بندی باید یک کتاب جدید تهیه کنید یا تست‌های کتاب‌های قبلی خود را حل کنید و سر در گم هستید، توصیه میکنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

قرار است در این مقاله بهترین منابع برای جمع‌بندی فصل‌های درس شیمی بپردازیم و با بیان ویژگی‌های هر کدام از این منابع به داوطلبان کمک کنیم تا انتخاب بهتری در خرید و تهیه این منابع، با توجه به سطح خود و نیاز خود داشته باشند.

کتاب آزمون شیمی جامع خیلی سبز :

این کتاب درسنامه بسیار خوبی برای جمع‌بندی مطالب حفظ کردنی و مسائل حل شدنی شیمی دارد و میتوانید در کنار مطالعه کتاب‌های درسی در ایام جمع‌بندی درسنامه این کتاب را نیز مطالعه کنید.

همچنین این کتاب با طبقه‌بندی سطحی سوالات این درس فرصت خوبی را برای سطح‌بندی مختلف داوطلبان به وجود آورده است. البته از سایت این انتشارات می‌توانید دانلود سوالات شیمی کنکور 10 سال اخیر به تفکیک فصل را انجام دهید.

تمامی سوالات با سطح استاندارد هستند که بر مبنای کتاب درسی و با توجه به سوالات کنکور سال‌های اخیر و طرز فکر طراحان کنکور طراحی شده‌اند. این سوالات سطح متوسطی دارند و برای آمادگی آزمون مفید هستند.

سوالات سطح بالاتر طبقه‌بندی جداگانه‌ای دارند و سوالات بسیار سختی هستند و نکته‌های جالبی برای داوطلب دارند. داوطلب میتواند برای آمادگی بیشتر در کنکور این سوالات را حل کند. داوطلبان با سطح متوسط و متوسط رو به بالا می‌توانند از این کتاب‌ها استفاده کنند.

کتاب موج آزمون نشر الگو :

سطح سوالات این کتاب متوسط است. این کتاب تست‌های جداگانه و با حجم نسبتا خوبی برای هر فصل دارد. درسنامه این کتاب برای تسلط در خصوص حل کردن مسائل شیمی بسیار کاربردی است. از دیگر ویژگی‌های این کتاب می‌توان به تنوع تست بالا و همچنین تعداد تست کمتر اشاره کرد‌.

داوطلبان می‌توانند از این کتاب برای آزمون‌های آزمایشی نظیر قلمچی و گزینه دو نیز استفاده کنید. چون این کتاب قسمت مخصوصی برای سوالات این دو آزمون اختصاص داده و سوالات شبیه ساز خوبی طراحی شده است.

البته دانلود سوالات شیمی کنکور 10 سال اخیر به تفکیک فصل هم برای این منبع در دسترس است. آزمون‌ها هر کدام زمان جداگانه‌ای دارند. تعداد سوالات هر بخش به نسبت حجم آن فصل سطح سختی یا آسانی آن فصل و همچنین میزان اهمیت آن در کنکور سراسری متغییر است.

بیشتر بدانید : سوالات کنکور تجربی ۱۴۰۲

کتاب مسائل شیمی جامع کنکور سری مینی میکرو طلایی :

کتاب مینی میکرو طلائی مسائل شیمی کنکور انتشارات گاج‌ درس‌نامه‌ای عمیق و تیپ‌بندی شده را ارائه داده است تا داوطلب پس از مطالعه‌ دقیق، بلافاصله تست‌های آن قسمت را حل کرده و به‌طور کامل مباحثی را که آموخته‌اید را مرور کند.

چیدمان فصل‌ به ‌فصل نکات در این کتاب، به فراگیری راحت‌تر نکات توسط داوطلبان کمک شایانی کرده است. دانلود سوالات شیمی کنکور 10 سال اخیر به تفکیک فصل از سایت این انتشارات در دسترس است. شایان‌ ذکر است به جهت افزایش تسلط داوطلبان برای برخی مسائل دو روش حل بیان نموده است. در این کتاب تمام مسائل موجود در کتاب درسی با بیانی صریح، شیوا و با توضیحات مناسب ارائه گردیده است.

کتاب شیمی کنکور مبتکران :

کتاب شیمی کنکور مبتکران

این کتاب درسنامه بسیار خوبی دارد و به نحوی که با قرار دادن تست‌های مختلف تمرینی در درسنامه‌ها به داوطلب کمک می‌کند تا به صورت خودآموز به خواندن مطالب بپردازید. تمام سوالات سطح‌بندی شده‌اند و متناسب با سطح آموزشی و یادگیری داوطلب مطالب فرا گرفته شده و تست مربوطه مطرح میشود.

این کتاب تعداد تست کمتری نسبت به کتاب‌های شیمی دارد و دانلود سوالات شیمی کنکور 10 سال اخیر به تفکیک فصل هم وجود دارد. به علت جمع‌بندی بودن این کتاب حجم مطالب کمتر شده تا داوطلب در فرصت جمع‌بندی بهترین نتیجه را بگیرد.

اگر پیش از این نیز کتاب‌های مبتکران را برای شیمی تست زده‌اید می‌توانید از این کتاب‌ها در دوران جمع‌بندی نیز استفاده کنید و در کنار تست زنی با پاسخنامه تشریحی این کتاب راه حل تمامی سوالات را به خوبی متوجه شوید.

بیشتر بدانید : مشاوره ی رایگان کنکور تجربی

مسائل شیمی کنکور لقمه طلایی مهروماه ;

حل مسائل شیمی در کنکور همیشه یکی از دغدغه‌های دانش داوطلبان بوده است. کتاب مسائل شیمی کنکور سری لقمه طلایی از انتشارات مهروماه جهت آمادگی داوطلبان برای کنکور سراسری تألیف شده است. نحوه چیدمان فصول مغایرتی با اصول علمی آموزشی ندارد.

قالب کلی کتاب هم به این شکل است که ابتدا درس‌نامه و نکات مسائل بیان شده است، سپس بررسی تست‌های کنکورهای سراسری سال‌های گذشته و همچنین آزمون‌های آزمایشی و تألیفی انجام می‌شود.

پاسخ‌های تشریحی بعد از صورت سؤال آورده شده است. این کتاب مانند تمامی کتاب‌های لقمه، کوچک و قابل‌ حمل هست و به‌ راحتی می‌توان از آن در هر مکانی استفاده کرد. این کتاب حاوی مطالب کاربردی در رابطه با حل مسائل شیمی کنکور است که می‌تواند برای داوطلبان بسیار مفید باشد.

این کتاب را داوطلبان کنکور سراسری می‌توانند از ابتدای سال مورد مطالعه قرار دهند تا در حل مسائل شیمی به مهارت کافی دست یابند. همچنین این کتاب می‌تواند به‌ عنوان کتاب مسائل شیمی، منبع اول داوطلبان در ایام جمع‌بندی است. قبل از خرید کتاب باید بگوییم که امکان دانلود سوالات شیمی کنکور 10 سال اخیر به تفکیک فصل وجود دارد و می‌توانید از این منبع بهترین استفاده را داشته باشید.

کلام آخر

دانلود سوالات شیمی کنکور 10 سال اخیر

در انتها باید بگوییم که در این مقاله سعی کردیم برخی از منابع را برای دانلود سوالات شیمی کنکور 10 سال اخیر به تفکیک فصل معرفی کنیم تا داوطلبان بتوانند به راحتی از آن‌ها استفاده کنند و درصد‌های خوبی را در کنکور به دست بیاورند.

مهمترین توصیه‌ای که به داوطلبان داریم این است که ابتدا سطح دانش خود را بررسی کنید و سپس با توجه به سطح خود و مطالبی که تا الان مطالعه کرده‌اید به سراغ کتاب‌ها و منابع برای جمع‌بندی درس شیمی بروید.

اما اگر فرصت کافی برای کنکور دارید به سراغ تست‌های چالشی بروید ولی اگر زمان برایتان محدود است به سراغ منابع و سوالات جمع‌بندی فشرده بروید تا بتوایند مطالب را در حجم کم ولی با کیفیت مناسب با سطح کنکور مرور کنید.

در کلاس‌های آکادمی سیمیا که توسط نخبگان علمی و دانشگاهی برگزار می‌شود، با استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا ضمن یادگیری مفاهیم پایه و اصولی دروس تخصصی بتوانند به نمونه سوالات کنکور به درستی پاسخ دهند.

پس اگر به دنبال رسیدن به رتبه‌های برتر کنکور سراسری و رشته‌های برتر دانشگاهی هستید، حتما برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از بهترین منابع کنکور تجربی با کارشناسان آکادمی سیمیا در تماس باشید.

با توجه به این ویژگی‌ها، آکادمی سیمیا به عنوان بهترین برگزارکننده کلاس کنکور تجربی در ایران شناخته می‌شود. این آکادمی با تمرکز بر کیفیت آموزش و ارائه منابع کامل و متناسب با نیاز دانش‌آموزان، به آنها کمک می‌کند تا به بهترین شکل ممکن برای کنکور آماده شوند. برای دریافت مشاوره رایگان و بهترین ایده ها با کارشناسان آکادمی سیمیا در تماس باشید.

 

با آکادمی سیمیا آشنا شوید

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط