هزینه مشاوره با رتبه های برتر کنکور تجربی در آکادمی سیمیا

اهمیت استفاده از مشاوره رتبه های برتر کنکور + مزایا

محتوای جدول

در حال حاضر یکی از دغدغه های مهم داوطلبان کنکور، هزینه مشاوره با رتبه های برتر کنکور تجربی است. تعدادی از شرکت کنندگان هم بدون توجه به کیفیت مشاوره خود، صرفا به دنبال هزینه های پایین در مشاوره هستند و غالبا در مشاوره ها به نتیجه‌ی دلخواه خود نمی‌رسند.

مشاوره کنکور اتحادیه و یا صنف خاصی ندارد و به همین دلیل برای این شغل نرخ ثابتی تعریف نشده است. معمولا هزینه مشاوره با رتبه های برتر کنکور تجربی نرخ بالایی دارد و نهایتا هرچه رتبه‌ی مشاور پایین تر باشد، هزینه‌ی بیشتری نیز جهت ارائه خدمات دریافت می‌کند.

 هزینه مشاوره با رتبه های برتر کنکور تجربی :

شما در مرحله‌ی اول باید دنبال یک مشاور خوب با قیمت مناسب باشید، مشاورانی که هزینه‌ی بالایی دریافت می‌کنند لزوما خوب نیستند! قیمت مشاوره را باید نسبت به خدماتی که به شما ارائه می‌دهد و کیفیت خدمات سنجید. شناخت این موارد از دو راه امکان پذیر می‌باشد:

۱) پرس و جو از داوطلبین سال های گذشته که تجربه‌ی مشاوره را داشته اند.

۲) تجربه ۱ الی ۲ ماهه با مشاور.

شما می‌توانید از داوطلبین و شرکت کنندگان سال گذشته درباره‌ی مشاوران و کیفیت خدمات آن ها پرس و جو کرده و یا طی جلسات ۱ تا ۲ ماهه با مشاوران، کیفیت و نحوه‌ی مشاوره را نسبت به هزینه های دریافتی بسنجید و سپس تصمیم نهایی خود را بگیرید.

چند نکته درباره‌ی هزینه مشاوره با رتبه های برتر کنکور تجربی

چند نکته درباره‌ی هزینه مشاوره با رتبه های برتر کنکور تجربیاز بین مشاوران رشته های مختلف، مشاورین رتبه های برتر کنکور تجربی معمولا هزینه های بالاتری دریافت می‌کنند زیرا رتبه های بالاتری دارند و همچنین تقاضا برای قبولی در رشته های دندانپزشکی، داروسازی، پزشکی و … بسیار بالا است.

در برخی موارد دیده شده که موسسات از کارنامه های دروغین برای معرفی مشاوران خود به عنوان مشاورین رتبه برتر کنکور استفاده می‌کنند و هزینه های زیادی را از مراجعین دریافت می‌کنند، به همین علت بهتر است در زمان مراجعه به مرکز مشاوره، حتما کارنامه و کارت ملی مشاور را چک و سپس اقدام به ثبت نام کنید.

بیشتر بدانید : پیش‌بینی سوالات کنکور

اهمیت استفاده از مشاوران کنکور

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که بهره‌مندی از یک مشاور رتبه برتر برای داوطلبان کنکور چه اهمیتی دارد؟ اولا یکی از دلایل استفاده از این مشاوران این است که در زمینه های مختلف کنکور اعم از منابع، آزمون ها و …. تجربیات بهتر و نزدیک تری دارند و در انتخاب آن ها می‌توانند نقش تاثیرگذار و مهمی داشته باشند.

از طرفی دانش آموزان و شرکت کنندگان آزمون سراسری همیشه برای درس خواندن مشکل کمبود زمان را دارند، یک مشاور خوب درباره‌ی اینکه کدام روش مطالعه در این زمان کم، نتیجه‌ی بهتری به شما می‌دهد می‌تواند بسیار راهگشا باشد.

مشاوران کنکور حتی در مرحله‌ی برنامه ریزی و انتخاب رشته هم می‌توانند نقش مهمی برای داوطلبان داشته باشند. دانش آموزان دبیرستانی، داوطلبان کنکوری، افراد میانسالی که قصد ادامه‌ی تحصیل دارند و … همگی ملزم به استفاده از مشاور هستند و با رعایت نکات گفته شده می‌توانند در آزمون های سراسری نتیجه‌ی دلخواه خود را بگیرند.

مزایای مشاوره کنکوری انواع گروه های آزمایشی

مراجعه به مشاوره و بهره گیری از نکات آن فواید قابل توجهی دارد. از جمله این که مشاوره کنکوری انواع گروه های آزمایشی باعث می‌شود توانایی هایی را در خود بیابید که شاید قبلا متوجه آن ها نبوده‌اید. مشاوره کنکور به شما کمک می‌کند که ایرادات خود در روش مطالعه دروس و یا تست زنی را بشناسید و آنها را رفع کنید.

همچنین پس از رفع ایرادات می‌توانند روش ها و راه حل های کاربردی را که خود بر اساس تجربه کسب کرده اند، به شما آموزش دهند. این موارد به شما کمک می‌کند که خودتان را بهتر بشناسید و نتایج بهتری را در هر مرحله کسب کنید. شناخت خود و توانایی هایتان، اعتماد به نفس شما را نیز بالا می‌برد.

بیشتر بدانید : مشاوره ی رایگان کنکور تجربی

ویژگی های بهترین مشاور کنکور تجربی

ویژگی های بهترین مشاور کنکور تجربی

در انتخاب مشاور، به جز مواردی که در قسمت بالا گفته شد، در ابتدا باید ویژگی های یک مشاور خوب را بشناسیم. پس از بحث هزینه مشاوره با رتبه های برتر کنکور تجربی، دانستن ویژگی های یک مشاوره‌ی خوب ضروری‌ست.

۱٫ رتبه برتر کنکور رشته‌ی تجربی باشد
مشاوری که انتخاب می‌کنید باید از بین رتبه های برتر کنکور تجربی در سال های گذشته باشد، چون این فرد در سال های گذشته شرایطی دقیقا مشابه شما داشته است می‌تواند بهترین مشاور برای شما باشد و درک کاملی از شرایط فعلی شما داشته باشد.

۲٫ نقاط ضعف و قوت شما را بشناسد
یکی از ویژگی های یک مشاور خوب این است که نقاط ضعف و قوت شما را به خوبی پیدا کند و با توجه به این نقاط، مناسب ترین روش های برنامه ریزی و مطالعه را برایتان در نظر بگیرد.

۳٫ منظم، دلسوز و پیگیر باشد
بهترین مشاور کسی است که دلسوزانه و منظم پیگیر شما باشد و با درخواست گزارش روزانه بطور منظم برنامه‌ی شما را تحت نظر داشته باشد. این کارها جدیت شما در مطالعه را نیز افزایش خواهد داد و باعث پیشرفت شما می‌شود.

۴٫ برنامه ریزی جامع و کامل داشته باشد
از مهم ترین فاکتور های یک مشاور کنکور خوب این است که یک برنامه‌ی کامل و در عین حال انعطاف پذیر برای شما در نظر بگیرد. این برنامه باید شخصی باشد، یعنی با توجه به توانایی های فردی و شخصیت شما شکل گرفته باشد. مانند جدول برنامه ریزی رتبه های برتر کنکور تجربی

۵٫ آموزش فنون موفقیت در کنکور تجربی
آخرین ویژگی و مهم ترین ویژگی مشاور کنکور تجربی، آموزش فنون موفقیت در کنکور تجربی است. یعنی مشاور به خوبی روش مطالعه، تست زنی و منابع کنکور را بشناسد و مطابق با توانایی های فردی مشاوره گیرنده، به وی انتقال دهد.

یک مشاور کنکور تجربی خوب به شما آموزش می‌دهد که هر درس را به چه نحو و در چه زمانی مطالعه کنید و به چه روشی تست بزنید که بهترین نتیجه را دریافت کنید.

سخن پایانی

به طور کلی انتخاب مشاور برای داوطلبان کنکوری یکی از مهم ترین مراحل کنکور می‌باشد. هزینه مشاوره با رتبه های برتر کنکور تجربی نیز به عوامل زیادی بستگی دارد که چندین مورد از آن ها را برای شما بیان کردیم اما باید در نظر داشته باشید که فقط هزینه را ملاک انتخاب خود قرار ندهید. امیدواریم در این مقاله به شما کمک کرده باشیم تا بهترین انتخاب را برای مشاوره خود داشته باشید.

هزینه مشاوره با رتبه های برتر کنکور تجربی

در کلاس‌های آکادمی سیمیا که توسط نخبگان علمی و دانشگاهی برگزار می‌شود، با استفاده از جدیدترین متدهای آموزشی به دانش‌آموزان کمک می‌کنند تا ضمن یادگیری مفاهیم پایه و اصولی دروس تخصصی بتوانند به نمونه سوالات کنکور به درستی پاسخ دهند.

پس اگر به دنبال رسیدن به رتبه‌های برتر کنکور سراسری و رشته‌های برتر دانشگاهی هستید، حتما برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاع از بهترین منابع کنکور تجربی با کارشناسان آکادمی سیمیا در تماس باشید.

با توجه به این ویژگی‌ها، آکادمی سیمیا به عنوان بهترین برگزارکننده کلاس کنکور تجربی در ایران شناخته می‌شود. این آکادمی با تمرکز بر کیفیت آموزش و ارائه منابع کامل و متناسب با نیاز دانش‌آموزان، به آنها کمک می‌کند تا به بهترین شکل ممکن برای کنکور آماده شوند. برای دریافت مشاوره رایگان و بهترین ایده ها با کارشناسان آکادمی سیمیا در تماس باشید.

با آکادمی سیمیا آشنا شوید

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط